MŮSTKY DENTAPREG:
PROTETICKÉ PROBLÉMY ŘEŠENÉ POMOCÍ MŮSTKŮ Z VLÁKNOVÝCH KOMPOZITŮ

Dentapreg přináší alternativu k zubním implantátům a klasickým zubním můstkům, která je minimálně invazivní, vysoce estetická a ekonomická.
Lze jej použít prakticky v jakékoliv klinické situaci, která vyžaduje fixní zubní náhradu.

Používáním vysoce adhezivních a všestranných pásků Dentapreg se vyhotovení fixní protetiky stává mnohem přímočařejší, ať už zhotovujete můstky v předním či v postranním úseku.
Nejdůležitějším principem je snadnost použití – nepotřebujete žádné speciální nástroje či vybavení, neboť pásky jsou kompatibilní se všemi světlem tvrditelnými kompozity. A jelikož je Dentapreg hypoalergenní, je vhodný pro použití ve všech případech, kdy je kontraindikováno použití kovu (např. u pacientů alergických na kov).
Dentapreg nabízí coby ideální alternativa ke keramickým můstkům a implantátům rychlou a minimálně invazivní variantu, jak na vaše protetické náhrady. S její pomocí můžete zhotovovat adhezivní můstky vyrobené z vysoce účinného vláknového kompozitu.
V e-booku „Dentrapreg DELIVERS Simple steps to strong bridges“ se dozvíte více – zde si jej nyní můžete zdarma stáhnout.

Můstek v předním úseku

Pásky Dentapreg vyztužené vlákny vám umožní rychle vytvořit adhezivní frontální můstky, a přijdou vhod v naléhavých případech, kdy je nutno zub nahradit a čas běží.
Dentapreg klade na první místo minimálně invazivní retenci zubu a představuje ideální alternativu k zubní protéze během vhojovacího období implantátu, nebo pro mladé pacienty s chybějícími zuby.
Výborná pevnost a variabilita materiálu vám umožňuje vytvořit můstek s retencí pomocí křidélek (Marylandský můstek i další typy můstků lepených pryskyřicí) nebo s jiným druhem retence (inlay, onlay, skříňková preparace a preparace na korunku).
Díky Dentapregu můžete dostavět mezičlen z kompozitního dostavbového materiálu a použít prefabrikovaný zub do protézy či původní zub bez kořenové části.
 
V našem video návodu se dozvíte, jak snadné je nahradit chybějící zub v předním úseku s pásky Dentapreg pro můstky v předním úseku. Pro elegantní přemostění jakékoliv nevzhledné mezery v chrupu zvolte Dentapreg BRAID – kompletní informace o produktu naleznete již brzy zde.
 

Můstek v postranním úseku

Můstky Dentapreg mají tu schopnost, že z komplexní záležitosti, kterou náhrada zubu v distálním úseku obvykle bývá, udělají nenáročný zákrok.
S produkty Dentapreg BUNDLE, jež se vyznačují větší pevností, máte vše, co potřebujete proto, aby vzniklo pevné, spolehlivé, a přitom minimálně invazivní řešení, které nesrovnatelně méně zasahuje do struktury pilířových zubů ve srovníní s klasickým keramickým můstkem.
Můstky Dentapreg v postranním úseku lze vyrobit s několika různými typy retence (inlay, onlay, částečná preparace na korunku, retence pomocí křidélek neboli Marylandský můstek) a mezičlenů.
Mezičlen můžete dostavět z kompozitního dostavbového materiálu a použít prefabrikovaný zub do protézy nebo i původní zub bez kořenové části.
 
Toto video vás uvede do problematiky můstků Dentapreg v postranním úseku. Vše o silných stránkách produktu Dentapreg BUNDLE najdete již brzy na tomto místě.